Dobrze robisz przysiady? Dowiedz się, jakie sztuczki pozwalają uzyskać idealny tyłek
Wraz z nadejściem września, będziemy na szczycie naszej gry w siłowni. Brzmi znajomo, prawda? Pod koniec lata zamierzamy nabrać kondycji i stracić te dodatkowe “kilogramy”, które daje nam letnie szczęście. Prawdą jest, że czasami zaczynamy wykonywać serię ćwiczeń, nie znając zalet ani wad, które mogą nas spowodować. Albo nawet nie wiemy, czy ćwiczenie, które robimy, jest prawidłowe.

Cómo-hacer-sentadillas
Przysiady są ćwiczeniem fizycznym, które wszyscy włączamy do naszego stołu do ćwiczeń, aby osiągnąć idealny tyłek. Nie bierzemy jednak pod uwagę, że źle wykonany przysiad może być szkodliwy dla zdrowia: plecy i kolana mogą ponieść konsekwencje.
Musimy wziąć pod uwagę, że źle wykonany przysiad, oprócz tego, że jest szkodliwy, nie aktywuje mięśni z odpowiednią intensywnością, to znaczy, że będzie to ćwiczenie bez rezultatów. Zwiększa to możliwość urazów, a Twoje stawy będą narażone na skrajny stres.

Aby temu zapobiec, przedstawiamy wam sztuczki, które musicie znać, aby prawidłowo wykonywać przysiady i skutecznie ćwiczyć. Daliśmy ci kilka wskazówek, żebyś stonował tyłek i teraz twoja kolej. Dobrze wykonany przysiad przyniesie Ci wiele korzyści, od pracy grup mięśniowych w celu utrzymania Twoich pleców w zdrowiu po poprawę stanu Twoich stawów i utratę tłuszczu. Ale pamiętaj, że jeśli nie masz wystarczającej wiedzy, powinieneś wykonywać ćwiczenia pod nadzorem profesjonalisty. Nie skupiaj się tylko na przysiadach, zrób deskę do ćwiczeń, na której wzmacniasz ramiona i całe ciało, aby uzyskać optymalne rezultaty. Jeśli brak czasu jest twoim wielkim dylematem, nie martw się, bo będziesz mógł ćwiczyć w domu. Nie ma już żadnych wymówek do rozpoczęcia. Więc idź na to. Zobaczysz wyniki!