30 najdroższych ras psów na świecie
Jest powód, dla którego nazywamy ich najlepszym przyjacielem człowieka. Wielu rzeczy możemy się nauczyć z zachowania psa, jego osobowości, wytrwałości, a przede wszystkim z chęci zapewnienia członkom rodziny bezwarunkowej miłości, lojalności i towarzystwa do ostatniego tchu. Pochodzisz z długiego dnia pracy. Czujesz się sfrustrowany i zestresowany, prawdopodobnie rozczarowany tym, jak minął dzień. Pies nie będzie cię osądzał, bez względu na sytuację, będzie tam dla ciebie, z wielkim entuzjazmem merdając ogonem i gotów napełnić cię ciepłem i radosnymi myślami.

Jednakże, jeżeli jesteś nowy w hodowli psów lub rozważasz zostanie ich właścicielem, musisz wiedzieć pewne rzeczy. Zakładając, że dokonałeś dojrzałego i przemyślanego wyboru, wykonując tak duży krok, prawdopodobnie nie wziąłeś pod uwagę niektórych bardziej technicznych aspektów, takich jak pielęgnacja, opieka zdrowotna, itp. Ponadto, okaże się, że istnieje wiele ras psów do wyboru, aby znaleźć ten, który najbardziej Ci odpowiada, ale niektóre są droższe niż inne. Nie tylko pod względem ceny zakupu, ale także kosztów ich pielęgnacji.
Na tej liście znajdują się najdroższe rasy psów na świecie pod względem ceny, wydatków na pielęgnację i kosztów zdrowotnych. I pamiętaj, że chociaż mówimy o żywym stworzeniu, o kimś, kto będzie dzielić twój dom i będzie obecny przez większość dnia, wydatki są czymś do myślenia. Miłość jest oczywiście najwyższym priorytetem i nawet nie porównuje się z pieniędzmi, ale jeśli chcesz zapewnić psu dobrą jakość życia i upewnić się, że jest szczęśliwy i zdrowy przez cały czas, nie powinieneś jej zostawiać, więc dowiedz się, czy stać Cię na nią. Przekonajmy się!