Wtajemniczony uważa, że to jest powód, dla którego Meghan Markle musiała zrezygnować z królewskiego życia
 Książę Harry i Meghan Markle mieli chaotyczny i kontrowersyjny rok 2020, a to coś mówi, biorąc pod uwagę, jak burzliwy był ten rok dla wszystkich. Nie zapominajmy, że para rozpoczęła rok 2020 od ujawnienia, że ustępuje z urzędu królewskiego.

Ta bomba wywołała szok na całym świecie, wprawiając w osłupienie zarówno królewskich obserwatorów, jak i fanów. Ale dlaczego rodzina królewska zdecydowała się na tak drastyczny krok? Cóż, jeden z wtajemniczonych twierdzi, że zna prawdę.
 

Oświadczenie

To źródło nie byłoby w stanie odgadnąć, co działo się za kulisami z początkowego oświadczenia Harry’ego i Meghan. Wiadomość była formalna i do rzeczy, stwierdzając: “Teraz planujemy zrównoważyć nasz czas pomiędzy Wielką Brytanią a Ameryką Północną, kontynuując honorowanie naszego obowiązku wobec Królowej, Wspólnoty Narodów i naszych sponsorów.”

W oświadczeniu czytamy dalej: “Ta równowaga geograficzna pozwoli nam wychowywać naszego syna z uznaniem dla królewskiej tradycji, w której się urodził, a jednocześnie zapewni naszej rodzinie przestrzeń do skupienia się na kolejnym rozdziale.”